sowie

Polityka, politycy, partie polityczne w Walbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-04-27 14:46

Ostatni komentarz: Ponoć w Parlamencie Europejskim łatwo mozna zarobić. Czy się stoi czy się leży 120 000e się należy.
dodany: 2009.05.16 23:15:46
przez: XYZ
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-13 09:40

Ostatni komentarz: Szanowni mieszkańcy Wałbrzycha głosujcie na Andrzeja Zibrowa. Gdyż jest to odpowiednia kandydatura na to stanowisko. Już jako prezes Wałbrzyskiej koksowni pokazał że jego działania są zdecydowane i zawsze osiąga wyznaczone cele.
dodany: 2009.03.19 20:20:10
przez: Marcin
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Sergiusz Najar z SLD przegrał zakład i biegał
2009-07-21 09:23

Polityk SLD ustanowił rekord trasy w honorowym biegu. Sergiusz Najar po przegranym zakładzie przebiegł dziś wokół wrocławskiego Ratusza w niewiele ponad trzy i pół minuty. Polityczny zakład dotyczył objęcia przez Jerzego Buzka fotela przewodniczącego Parlamentu Europejskiego.
Do zakładu doszło między Sergiuszem Najarem, związanym z SLD oraz Jackiem Protasiewiczem, eurodeputowanym z Platformy Obywatelskiej. Podczas audycji w Radiu Wrocław politycy spierali się o szanse Jerzego Buzka w walce o przewodnictwo Parlamentu Europejskiego. W efekcie doszło do zakładu, ten kto przegra, miał pobiec wokół Ratusza we Wrocławiu.Sergiusz Najar przybył na metę ustawioną na wrocławskie Rynek w sportowym stroju.


W rozmowie z Radiem Wrocław, które zorganizowało bieg, przyznał, że jego przygotowania przed startem były niewielkie. „Sportowiec ze mnie żaden, jestem natomiast człowiekiem honoru” - powiedział Najar. Jego zdaniem przyzwoity człowiek, będzie przyzwoitym politykiem. „Gałgan będzie gałganem w polityce” - stwierdził polityk SLD. Sędzia zawodów, niegdyś czołowy, polski biegacz przełajowy Mieczysław Szynkarowski uznał trasę wokół wrocławskiego Ratusza za trudną. W jego ocenie prócz brukowanej nawierzchni, nieprzyjemne niespodzianki mogą sprawić też przechodnie. Profesjonalista oceniał, że 500-metrowa trasa powinna być pokonana w dwie minuty. W efekcie Sergiusz Najar dotarł na metę po 3 minutach i 38 sekundach od startowego gwizdka. Po biegu polityk SLD stwierdził, że spodziewał się większych emocji. „Szły obok siebie brunetka i blondynka, poprosiłem, by się rozstąpiły i przebiegłem między nimi” - opowiadał Sergiusz Najar. Przyznał jednak, że bieganie nie będzie jego ulubioną dyscypliną sportową. Cały bieg był na żywo relacjonowany na antenie Radia Wrocław.

(prw) / regionalnatv.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: