sowie

Polityka, politycy, partie polityczne w Walbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-04-27 14:46

Ostatni komentarz: Ponoć w Parlamencie Europejskim łatwo mozna zarobić. Czy się stoi czy się leży 120 000e się należy.
dodany: 2009.05.16 23:15:46
przez: XYZ
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-13 09:40

Ostatni komentarz: Szanowni mieszkańcy Wałbrzycha głosujcie na Andrzeja Zibrowa. Gdyż jest to odpowiednia kandydatura na to stanowisko. Już jako prezes Wałbrzyskiej koksowni pokazał że jego działania są zdecydowane i zawsze osiąga wyznaczone cele.
dodany: 2009.03.19 20:20:10
przez: Marcin
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Webinar - Jak wygrać Brexit?
2023-01-10 11:49

Jak Brexit może wpłynąć na europejskie przedsiębiorstwa? A jaki związek ma z małymi firmami, które świadczą usługi na terenie kraju? Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedzi podczas webinaru organizowanego przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK” wraz z J. Dauman Finance, Global24 oraz CASH BACK POLSKA. "JAK WYGRAĆ BREXIT" odbędzie się 18 stycznia 2023 r. o godzinie 10:00 (przewidywany czas trwania to 2 godziny).


Brexit jest kluczem do wejścia na ścieżkę przyspieszonego rozwoju Twojej firmy. Dlaczego? Po 2016 roku wielu międzynarodowych dostawców ograniczyło lub zawiesiło swoją współpracę z partnerami z UK. Po dziś dzień 7 gospodarka świata mierzy się z konsekwencjami zerwanych łańcuchów dostaw. W efekcie powstała luka, którą Twoja firma, ze swoją ofertą, może wypełnić. WSSE wraz z partnerami chce zapewnić Twojej firmie niezbędne narzędzia oraz wiedzę, by wykorzystała tę niepowtarzalną okazję do przyspieszenia swojego rozwoju.

 

Agenda spotkania:

 

J.Dauman Group

 

Ekspert ds. księgowości wg regulacji prawa brytyjskiego spojrzy na sytuację po Brexicie z perspektywy Wielkiej Brytanii, m.in.:

 

  • prezentacja statystyk o rynku UK i zachowaniu konsumentów
  • zachęty ze strony rządu brytyjskiego
  • Brytyjczycy i brytyjskie firmy w 2023 - co cenią, jakie mają oczekiwania
  • od czego zacząć funkcjonowanie w Wielkiej Brytanii
  • jak otworzyć firmę w Wielkiej Brytanii
  • najważniejsze uwarunkowania podatkowe i prawne które należy wziąć pod uwagę
  • w jaki sposób zdobywać klientów i kontakty w Wielkiej Brytanii

 

Global24

 

Brexit przyprawił wielu sprzedawców online o ból głowy. Nowe przypisy, dłuższe procedury w przypadku wysyłki towarów do UK to jedne z wielu zmian, z jakimi muszą się zmierzyć właściciele e-commerce. Jak się w tym wszystkim połapać?

 

To spotkanie dla wszystkich, którzy chcą:

 

  • poszerzyć swoją działalność na nowym rynku
  • poszerzyć swoją e-commerce’ową wiedzę
  • dowiedzieć się o koniecznych 5 krokach do podjęcia wysyłki do UK i zwrotów z Wielkiej Brytanii

 

CASH BACK POLSKA

 

Omówimy 3 narzędzia, o których trzeba pamiętać w kontekście współpracy międzynarodowej – Zagadnienie zwrotów zagranicznego podatku VAT w celu maksymalizacji odzyskiwania oraz zapewnienia zgodności z przepisami krajowymi. VAT Compliance – aby zapewnić scentralizowane rozwiązania zgodności podatku oraz Payroll, który pozwala naszym klientów na zatrudnianie lokalnych pracowników bez posiadania struktur prawnych w danym kraju.

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

 

Piotr Kubalka – Head of J.Dauman Group, CEO J.Dauman Finance

 

Ekspert ds. księgowości wg regulacji prawa brytyjskiego, członek FCCA i doradca biznesowy. Grupa J.Dauman od wielu lat wspiera firmy z całego świata w skutecznej ekspansji międzynarodowej w oparciu o rynek Wielkiej Brytanii.

 

Wojciech Bijan - Business Development Manager w Global24

 

Wraz z zespołem Global24 od 2016 roku wspiera osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa z sektora e-commerce, w realizacji skutecznych, terminowych oraz konkurencyjnych cenowo wysyłek do Wielkiej Brytanii. Odpowiada za tworzenie szytych na miarę rozwiązań logistycznych dla Partnerów biznesowych.

 

Kamila Sanders – Key Account Manager w Cash Back Polska

 

Ekspertka z zakresu tematyki rozliczania podatku VAT przy transakcjach międzynarodowych. Od wielu lat wspiera polskie firmy i przedsiębiorców w optymalizacji procesów związanych z odzyskiwaniem zagranicznego podatku VAT, wprowadzenia i utrzymania VAT compliance czy rozliczania kosztów pracowniczych w międzynarodowych strukturach organizacyjnych.

 

Link do rejestracji

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: