sowie

Polityka, politycy, partie polityczne w Walbrzychu i okolicach

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-04-27 14:46

Ostatni komentarz: Ponoć w Parlamencie Europejskim łatwo mozna zarobić. Czy się stoi czy się leży 120 000e się należy.
dodany: 2009.05.16 23:15:46
przez: XYZ
czytaj więcej
Data newsa: 2009-02-13 09:40

Ostatni komentarz: Szanowni mieszkańcy Wałbrzycha głosujcie na Andrzeja Zibrowa. Gdyż jest to odpowiednia kandydatura na to stanowisko. Już jako prezes Wałbrzyskiej koksowni pokazał że jego działania są zdecydowane i zawsze osiąga wyznaczone cele.
dodany: 2009.03.19 20:20:10
przez: Marcin
czytaj więcej
Data newsa: 2008-12-12 11:26

Ostatni komentarz: Panie Prezydencie dajcie spokój ustap ze stanowiska bo i tak nic nie robisz,Doprowadziłeś Wałbrzych do ruiny nie wstyd Ci.
dodany: 2009.01.27 11:07:46
przez: jadzia
czytaj więcej
Gwiazdy Biznesu 2023 – Ruszyły zgłoszenia!
2023-08-01 13:48

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego zaprasza do rywalizacji w 9. edycji Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu”. Tegoroczny wyścig po prestiżowe statuetki potrwa do 17 września 2023.


O nagrodę mogą ubiegać się przede wszystkim przedsiębiorstwa, samorządy, jednostki samorządu terytorialnego, Instytucje Otoczenia Biznesu, które wnoszą znaczący wkład w rozwój gospodarki województwa dolnośląskiego oraz wspierają przedsiębiorczość.

 

Laureatów poznamy 6 października 2023 w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko – pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów.

 

Pretendenci do statuetek „Gwiazd Biznesu 2023” mogą zgłaszać się w następujących kategoriach:

 

Mikro Biznes
Mikro Firma
Mała Firma
Średnia Firma
Podmiot Ekonomii Społecznej
Biznes Odpowiedzialny Społecznie
Instytucja
Samorząd Przyjazny Biznesowi
Osobowość

 

Zgłoszenia przyjmowane są do 17 września 2023. Uczestnictwo w rywalizacji jest BEZPŁATNE.

 

Wyboru laureatów, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli podmiotów gospodarczych i instytucji. Oceniane będą aktywności podejmowane w 2022 roku.

 

Wręczenie nagród zaplanowano na 06 października 2023 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Zakładamy, że w Gali Finałowej udział weźmie ok. 500 gości. Będą to osobowości regionu: przedsiębiorcy, samorządowcy, ludzie kultury, politycy oraz znane osobowości.

 

– Nagroda gospodarcza „Gwiazdy Biznesu” ma za zadanie promować i nagradzać sektor mikro, małych i średnich firm. Jest to wyraz uznania dla przedsiębiorców, którzy inwestują w innowacyjne rozwiązania oraz angażują się w rozwój lokalnej społeczności, przynosząc tym samym liczne korzyści dla Dolnego Śląska. „Gwiazda Biznesu” to jedno z nielicznych w swoim rodzaju podziękowań dla tych, którzy tworzą nasz region zarówno w kwestii gospodarczej, jak i społecznej. Otrzymanie tego prestiżowego tytułu jest potwierdzeniem dobrej praktyki biznesowej oraz uwiarygodnieniem rzetelności firmy. Jest również wyrazem uznania za ciężką pracę i osiągnięcia. Warto również zaznaczyć, że do bezpłatnej rywalizacji w plebiscycie mogą przystąpić wszystkie podmioty z terenu Dolnego Śląska, w tym przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje, podmioty ekonomii społecznej oraz organizacje promujące przedsiębiorców – podkreśla Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. – Jestem niezmiernie dumny, że mogę być częścią tego niezwykłego plebiscytu i świętować sukcesy lokalnych przedsiębiorców. Wierzę, że „Gwiazda Biznesu” to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale również szansa na jeszcze większy rozwój i sukces. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w biznesowej rywalizacji i dołączenia do grona laureatów, którzy na zawsze będą honorować Dolny Śląsk swoimi osiągnięciami – dodaje Robert Jagła.

 

Regulamin oraz ankiety zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.gwiazdybiznesu.com.pl

 

Źródło: frw.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: